TMS320C32PCM40
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMS320C32PCM40
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 144-QFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320C32PCM40
Številka dela TMS320C32PCM40 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 144-QFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5203 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 144-QFP (28x28)
Serija TMS320C3x Pakiranje Tube
Paket / primer 144-BQFP Druga imena 296-1928
delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC) On-chip RAM 2.25kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Serial Port Ura 40MHz