TMS320C31PQL60
pregled izdelka
Številka dela: TMS320C31PQL60
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 60 MHZ DSP 132-BQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320C31PQL60
Številka dela TMS320C31PQL60 Proizvajalec N/A
Opis IC 60 MHZ DSP 132-BQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3856 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 132-BQFP (24.54x24.54)
Serija TMS320C3x Pakiranje Tube
Paket / primer 132-BQFP Bumpered Druga imena 296-1927
delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC) On-chip RAM 8.25kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Serial Port Ura 60MHz