TMS320C44GFW60
pregled izdelka
Številka dela: TMS320C44GFW60
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 388-BGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320C44GFW60
Številka dela TMS320C44GFW60 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 388-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3354 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.00V Napetost - jedro 5.00V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 388-PBGA (35x35)
Serija TMS320C4x Pakiranje Tray
Paket / primer 388-BFBGA delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC)
On-chip RAM 8kB Nehlapen pomnilnik External
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Communication Ports
Ura 60MHz Številka osnovnega dela TMS320C44