THS4001IDR
pregled izdelka
Številka dela: THS4001IDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije THS4001IDR
Številka dela THS4001IDR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4365 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 5 V ~ 32 V, ±2.5 V ~ 16 V Napetost - vhodni odmik 2mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 400 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 270MHz
natančen opis Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Trenutni - dobava 7.8mA
Trenutni - izhod / kanal 100mA Trenutne - vstopne pristranskosti 2.6µA
Številka osnovnega dela THS4001 Vrsta ojačevalnika Voltage Feedback
-3db Bandwidth 270MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
THS4011CDGNG4
THS4011CDGNG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP VFB 290MHZ 8MSOP
Na zalogi: 23746 pcs
Prenesi:
RFQ
THS4001IDRG4
THS4001IDRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC
Na zalogi: 3313 pcs
Prenesi:
RFQ
THS4001ID
THS4001ID