THS4001EVM
pregled izdelka
Številka dela: THS4001EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL MOD FOR THS4001
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije THS4001EVM
Številka dela THS4001EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL MOD FOR THS4001 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 2754 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 5 V ~ 32 V, ±2.5 V ~ 16 V Uporabljena IC / del THS4001
Priložena vsebina Board(s) Ubi stopnja 400 V/µs
Serija - Vrsta izhoda Single-Ended
Druga imena 296-10021 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Supply (Main IC) 7.8mA Trenutni - izhod / kanal 100mA
Kanali na IC 1 - Single Vrsta plošče Fully Populated
Vrsta ojačevalnika Voltage Feedback -3db Bandwidth 270MHz