THS4001CDR
pregled izdelka
Številka dela: THS4001CDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS4001CDR
Številka dela THS4001CDR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45930 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 5 V ~ 32 V, ±2.5 V ~ 16 V Napetost - vhodni odmik 2mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 400 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
Druga imena THS4001CDRG4
THS4001CDRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 270MHz natančen opis Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Trenutni - dobava 7.8mA Trenutni - izhod / kanal 100mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 2.6µA Številka osnovnega dela THS4001
Vrsta ojačevalnika Voltage Feedback -3db Bandwidth 270MHz