THS4001CDG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS4001CDG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS4001CDG4
Številka dela THS4001CDG4 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP VFB 270MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24720 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 5 V ~ 32 V, ±2.5 V ~ 16 V Napetost - vhodni odmik 2mV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja 400 V/µs
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda -
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 270MHz
natančen opis Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Trenutni - dobava 7.8mA
Trenutni - izhod / kanal 100mA Trenutne - vstopne pristranskosti 2.6µA
Številka osnovnega dela THS4001 Vrsta ojačevalnika Voltage Feedback
-3db Bandwidth 270MHz