SN74LVC3G14DCU6
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC3G14DCU6
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC INVERTER SCHMITT 3CH US8
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC3G14DCU6
Številka dela SN74LVC3G14DCU6 Proizvajalec N/A
Opis IC INVERTER SCHMITT 3CH US8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3139 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja US8
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) Druga imena 296-23742-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vhodov 3
Število vezij 3 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.3 V ~ 1.4 V
Logična raven - visoka 1.4 V ~ 3.7 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Schmitt Trigger natančen opis Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger US8
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA