SN74LVC3G14DCTRG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC3G14DCTRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC INVERTER SCHMITT 3CH SM8
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC3G14DCTRG4
Številka dela SN74LVC3G14DCTRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC INVERTER SCHMITT 3CH SM8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 393349 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SM8 (SSOP)
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vhodov 3 Število vezij 3
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.3ns @ 5V, 50pF Vrsta logike Inverter
Logična raven - nizka 0.3 V ~ 1.4 V Logična raven - visoka 1.4 V ~ 3.7 V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Schmitt Trigger
natančen opis Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger SM8 (SSOP) Trenutni - Quiescent (Max) 10µA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA Številka osnovnega dela 74LVC3G14