SN74LVC3G14DCTR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC3G14DCTR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC INVERTER SCHMITT 3CH SM8
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC3G14DCTR
Številka dela SN74LVC3G14DCTR Proizvajalec N/A
Opis IC INVERTER SCHMITT 3CH SM8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 431324 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SM8 (SSOP)
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) Druga imena 296-13284-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vhodov 3
Število vezij 3 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.3 V ~ 1.4 V
Logična raven - visoka 1.4 V ~ 3.7 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Schmitt Trigger natančen opis Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger SM8 (SSOP)
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA
Številka osnovnega dela 74LVC3G14
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74LVC3G07YEPR
SN74LVC3G07YEPR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 8DSBGA