SN74LVC3G14DCUTG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC3G14DCUTG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC3G14DCUTG4
Številka dela SN74LVC3G14DCUTG4 Proizvajalec N/A
Opis IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216175 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev US8 Čas 32mA, 32mA
Shell Style 1.65 V ~ 5.5 V Serija 74LVC
Schmitt Trigger Input 1.4 V ~ 3.7 V RoHS Status Tape & Reel (TR)
Razmerje - S / H: ADC 3 Polarizacija 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Usmerjenost 3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število bitov na element Inverter Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SN74LVC3G14DCUTG4
Logična raven - visoka 0.3 V ~ 1.4 V Lastnosti Schmitt Trigger
Razširjen opis Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger US8 Opis IC INVERTER SCHM TRG TRPL US8
Trenutna - Quiescent 4.3ns @ 5V, 50pF CMRR, PSRR (Typ) 10µA