SN74LVC3G14YZPR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC3G14YZPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC INVERTER SCHMITT 3CH 8DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC3G14YZPR
Številka dela SN74LVC3G14YZPR Proizvajalec N/A
Opis IC INVERTER SCHMITT 3CH 8DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143227 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Serija 74LVC Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-XFBGA, DSBGA Druga imena 296-18817-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vhodov 3
Število vezij 3 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.3 V ~ 1.4 V
Logična raven - visoka 1.4 V ~ 3.7 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA