SN74F521DW
pregled izdelka
Številka dela: SN74F521DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1225 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F521DW
Številka dela SN74F521DW Proizvajalec N/A
Opis IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259174 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Identity Comparator
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Izhodna funkcija A=B
Izhod Active Low Druga imena 296-3592-5
SN74F521DWE4
SN74F521DWE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število bitov 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 10ns @ 5V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Magnitude Comparator 8 Bit Active Low Output A=B 20-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA
Številka osnovnega dela 74F521
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74F541DW
SN74F541DW
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC