SN74F521N
pregled izdelka
Številka dela: SN74F521N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F521N
Številka dela SN74F521N Proizvajalec N/A
Opis IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135521 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Identity Comparator
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Izhodna funkcija A=B
Izhod Active Low Druga imena 296-33912-5
SN74F521N-ND
SN74F521NE4
SN74F521NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število bitov 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 10ns @ 5V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Magnitude Comparator 8 Bit Active Low Output A=B 20-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA