SN74F521DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F521DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F521DWR
Številka dela SN74F521DWR Proizvajalec N/A
Opis IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 279388 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Identity Comparator
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Izhodna funkcija A=B
Izhod Active Low Druga imena 296-14819-2
SN74F521DWRE4
SN74F521DWRE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število bitov 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 10ns @ 5V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Magnitude Comparator 8 Bit Active Low Output A=B 20-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA