SN74F38DRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F38DRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F38DRE4
Številka dela SN74F38DRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 675094 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vhodov 2 Število vezij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 12.5ns @ 5V, 50pF Vrsta logike NAND Gate
Logična raven - nizka 0.8V Logična raven - visoka 2V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Open Collector
natančen opis NAND Gate IC 4 Channel Open Collector 14-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 64mA