SN74F377ADWG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F377ADWG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
850 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F377ADWG4
Številka dela SN74F377ADWG4 Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 174606 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Non-Inverted delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 9ns @ 5V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Standard Trenutni - Quiescent (Iq) 72mA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA Frekvenca ure 125MHz