SN74F374NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F374NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F374NSR
Številka dela SN74F374NSR Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242878 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Vrsta izhoda Tri-State, Non-Inverted Druga imena 296-13186-2
SN74F374NSRE4
SN74F374NSRE4-ND
SN74F374NSRG4
SN74F374NSRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 8.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Standard
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA Frekvenca ure 70MHz