SN74F257NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F257NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SELECTOR/MUX QD 2X1 3ST 16SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F257NSR
Številka dela SN74F257NSR Proizvajalec N/A
Opis IC SELECTOR/MUX QD 2X1 3ST 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 375540 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 296-29996-2
SN74F257NSR-ND
SN74F257NSRE4
SN74F257NSRE4-ND
SN74F257NSRG4
SN74F257NSRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 4 x 2:1 16-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA Circuit 4 x 2:1