SN74F258N
pregled izdelka
Številka dela: SN74F258N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SELECTOR MUX QUAD 2-1 16-DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F258N
Številka dela SN74F258N Proizvajalec N/A
Opis IC SELECTOR MUX QUAD 2-1 16-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262516 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena SN74F258NE4
SN74F258NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 4 x 2:1 16-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA Circuit 4 x 2:1