SN74F258DG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F258DG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DATA SELECTOR/MUX SGL 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F258DG4
Številka dela SN74F258DG4 Proizvajalec N/A
Opis IC DATA SELECTOR/MUX SGL 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 297214 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Neodvisni tokokrogi 1
natančen opis Multiplexer 4 x 2:1 16-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA