SN74F257D
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74F257D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC QUAD 2:1 DATA SEL/MUX 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F257D
Številka dela SN74F257D Proizvajalec N/A
Opis IC QUAD 2:1 DATA SEL/MUX 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286125 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-1555
SN74F257DE4
SN74F257DE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 4 x 2:1 16-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA Circuit 4 x 2:1