SN74F253N
pregled izdelka
Številka dela: SN74F253N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL 1-OF-4 SEL/MUX 16-DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F253N
Številka dela SN74F253N Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL 1-OF-4 SEL/MUX 16-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 263895 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 296-3574-5
SN74F253NE4
SN74F253NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 2 x 4:1 16-PDIP
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA Circuit 2 x 4:1