SN74F251BDR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F251BDR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 1-8 DATASELCT/MUX 3ST 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F251BDR
Številka dela SN74F251BDR Proizvajalec N/A
Opis IC 1-8 DATASELCT/MUX 3ST 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340607 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-14814-2
SN74F251BDRE4
SN74F251BDRE4-ND
SN74F251BDRG4
SN74F251BDRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 1 x 8:1 16-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA Circuit 1 x 8:1