SN74F253NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F253NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SELECTOR/MUX DUAL 1OF4 16SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F253NSR
Številka dela SN74F253NSR Proizvajalec N/A
Opis IC SELECTOR/MUX DUAL 1OF4 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5867 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Neodvisni tokokrogi 1
natančen opis Multiplexer 2 x 4:1 16-SO Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA