SN74F245NSR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74F245NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F245NSR
Številka dela SN74F245NSR Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265665 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-29132-2
SN74F245NSR-ND
SN74F245NSRE4
SN74F245NSRE4-ND
SN74F245NSRG4
SN74F245NSRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F245
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74F245N
SN74F245N
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP