SN64BCT245DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN64BCT245DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN64BCT245DWR
Številka dela SN64BCT245DWR Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6068 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 64BCT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA