SN64BCT245N
pregled izdelka
Številka dela: SN64BCT245N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN64BCT245N
Številka dela SN64BCT245N Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3553 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 64BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Številka osnovnega dela 64BCT245
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN64BCT245NSRG4
SN64BCT245NSRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO
Na zalogi: 4475 pcs
Prenesi:
RFQ
SN64BCT245NSR
SN64BCT245NSR
Proizvajalci: N/A