SN64BCT245NG4
pregled izdelka
Številka dela: SN64BCT245NG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN64BCT245NG4
Številka dela SN64BCT245NG4 Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5654 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 64BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena SN64BCT245NE4
SN64BCT245NE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 64BCT245
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN64BCT245DWG4
SN64BCT245DWG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 21290 pcs
Prenesi:
RFQ
SN64BCT25244DWG4
SN64BCT25244DWG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Na zalogi: 17978 pcs
Prenesi:
RFQ
SN64BCT245N
SN64BCT245N
Opis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP