SN64BCT244N
pregled izdelka
Številka dela: SN64BCT244N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN64BCT244N
Številka dela SN64BCT244N Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5667 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 64BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA
Številka osnovnega dela 64BCT244
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN64BCT244DW
SN64BCT244DW
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 25304 pcs
Prenesi:
RFQ
SN64BCT126ANSR
SN64BCT126ANSR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Na zalogi: 66728 pcs
Prenesi:
RFQ
SN64BCT244NSR
SN64BCT244NSR
Opis: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
SN64BCT244DWRE4
SN64BCT244DWRE4
SN64BCT244NG4
SN64BCT244NG4
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP