SN64BCT244DW
pregled izdelka
Številka dela: SN64BCT244DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN64BCT244DW
Številka dela SN64BCT244DW Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25304 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 64BCT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-33550-5
SN64BCT244DW-ND
SN64BCT244DWE4
SN64BCT244DWE4-ND
SN64BCT244DWG4
SN64BCT244DWG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 64BCT244
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN64BCT126ANSR
SN64BCT126ANSR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
Na zalogi: 66728 pcs
Prenesi:
RFQ
SN64BCT244DWR
SN64BCT244DWR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Na zalogi: 2899 pcs
Prenesi:
RFQ
SN64BCT244DWRE4
SN64BCT244DWRE4