LT1009CLPRE3
pregled izdelka
Številka dela: LT1009CLPRE3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1009CLPRE3
Številka dela LT1009CLPRE3 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162298 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.2% Temperaturni koeficient 25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Through Hole
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 10mA TO-92-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 10mA Trenutna - katoda 400µA