LT1009CLPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT1009CLPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1009CLPR
Številka dela LT1009CLPR Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134779 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.2% Temperaturni koeficient 25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-14612-2 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz - Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 10mA TO-92-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 10mA
Trenutna - katoda 400µA Številka osnovnega dela LT1009
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT1009CLPRE3
LT1009CLPRE3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3