LT1009CDRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LT1009CDRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1009CDRG4
Številka dela LT1009CDRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180310 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 10mA Trenutna - katoda 400µA