LT1009CPWR
pregled izdelka
Številka dela: LT1009CPWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1009CPWR
Številka dela LT1009CPWR Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175951 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-13081-2
LT1009CPWRE4
LT1009CPWRE4-ND
LT1009CPWRG4
LT1009CPWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz - Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 10mA
Trenutna - katoda 400µA Številka osnovnega dela LT1009
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT1009CLPRE3
LT1009CLPRE3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Na zalogi: 162298 pcs
Prenesi:
RFQ
LT1009IDRG4
LT1009IDRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Na zalogi: 151674 pcs
Prenesi:
RFQ
LT1009CPW
LT1009CPW
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP