LT1009ID
pregled izdelka
Številka dela: LT1009ID
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LT1009ID
Številka dela LT1009ID Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59912 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-9586-5
LT1009IDE4
LT1009IDE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz - Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 10mA
Trenutna - katoda 400µA Številka osnovnega dela LT1009
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LT1009ILPR
LT1009ILPR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Na zalogi: 69456 pcs
Prenesi:
RFQ
LT1009IDRG4
LT1009IDRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Na zalogi: 151674 pcs
Prenesi:
RFQ
LT1009CPW
LT1009CPW
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
LT1009CZ#TRPBF
LT1009CZ#TRPBF
Proizvajalci: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prenesi: LT1009CZ#TRPBF.pdf
LT1009IDR
LT1009IDR
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC