LP5912-1.1DRVR
pregled izdelka
Številka dela: LP5912-1.1DRVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5912-1.1DRVR
Številka dela LP5912-1.1DRVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70549 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 40dB (100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-48932-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA 6-WSON (2x2) Tok - Supply (Max) 35µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 600µA Trenutni - izhod 500mA