LP5910DRV18EVM
pregled izdelka
Številka dela: LP5910DRV18EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL BOARD FOR LP5910
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5910DRV18EVM
Številka dela LP5910DRV18EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL BOARD FOR LP5910 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1247 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.8V Napetost - Vhod 2.3 V ~ 3.3 V
Uporabljena IC / del LP5910 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Tip regulatorja Positive Fixed
Druga imena 296-46749 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - izhod 300mA Kanali na IC 1 - Single