LP5910-1.8DRVT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP5910-1.8DRVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5910-1.8DRVT
Številka dela LP5910-1.8DRVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182854 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.37V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 3.3V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 25dB (100Hz ~ 2MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-43877-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 6-SON (2x2) Tok - Supply (Max) 350µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 300mA