LP5912-0.9DRVR
pregled izdelka
Številka dela: LP5912-0.9DRVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 0.9V 500MA 6WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5912-0.9DRVR
Številka dela LP5912-0.9DRVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 0.9V 500MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220183 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 0.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 40dB (100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 500mA 6-WSON (2x2)
Tok - Supply (Max) 35µA Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable