LP5912-1.8DRVR
pregled izdelka
Številka dela: LP5912-1.8DRVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5912-1.8DRVR
Številka dela LP5912-1.8DRVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165631 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WFDFN Exposed Pad PSRR 40dB (100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-47213-2
LP5912-1.8DRVR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 6-SON (2x2) Tok - Supply (Max) 35µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 500mA