LMZM33603EVM
pregled izdelka
Številka dela: LMZM33603EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL BOARD FOR LMZM33603
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZM33603EVM
Številka dela LMZM33603EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL BOARD FOR LMZM33603 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1781 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 2.5V, 3.3V, 5V or 12V Napetost - Vhod 4 V ~ 36 V
Uporabljena IC / del LMZM33603 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-48020
LMZM33603EVM-ND
Opomba - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen DC/DC, Step Down Frekvenca - preklop -
natančen opis LMZM33603 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 3A