LMZM23601SILT
pregled izdelka
Številka dela: LMZM23601SILT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5-15V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZM23601SILT
Številka dela LMZM23601SILT Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 2.5-15V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 23621 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 2.5 ~ 15 V
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Non-Isolated PoL Module Paket naprave za dobavitelja 10-uSIP (3.8x3)
Velikost / dimenzija 0.15" L x 0.12" W x 0.06" H (3.8mm x 3.0mm x 1.6mm) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-LDFN Exposed Pad, Module
Druga imena 296-49460-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lastnosti SCP, UVLO
Učinkovitost - natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 15 V 1A 4V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Aplikacije ITE (Commercial)