LMZM23601EVM
pregled izdelka
Številka dela: LMZM23601EVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL MODULE FOR LMZM23601
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZM23601EVM
Številka dela LMZM23601EVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL MODULE FOR LMZM23601 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 3381 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 2.5 V ~ 15 V Napetost - Vhod 4 V ~ 36 V
Uporabljena IC / del LMZM23601 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-49393
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 800kHz
natančen opis LMZM23601 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 1A