LMZM33602RLRR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMZM33602RLRR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1-18V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZM33602RLRR
Številka dela LMZM33602RLRR Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 1-18V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11815 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 1 ~ 18 V
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Non-Isolated PoL Module Paket naprave za dobavitelja 18-B2QFN (9x7)
Velikost / dimenzija 0.35" L x 0.28" W x 0.16" H (9.0mm x 7.0mm x 4.1mm) Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 18-PowerBQFN Module
Druga imena 296-48829-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti OCP, OTP, UVLO Učinkovitost 94%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1 ~ 18 V 2A 4V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2A