LM2937IMPX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM2937IMPX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937IMPX-3.3
Številka dela LM2937IMPX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 81257 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Druga imena LM2937IMPX-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 1.25A
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 400mA