LM2937IMPX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM2937IMPX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937IMPX-2.5
Številka dela LM2937IMPX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5019 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 400mA SOT-223-4
Tok - Supply (Max) 1.25A Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 400mA Nadzorne funkcije -