LM2937IMPX-15
pregled izdelka
Številka dela: LM2937IMPX-15
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 400MA SOT223-4
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937IMPX-15
Številka dela LM2937IMPX-15 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 400MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5115 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Druga imena LM2937IMPX-15TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 400mA SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 20mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 400mA