LM2937IMPX-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2937IMPX-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937IMPX-12
Številka dela LM2937IMPX-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 106375 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 400mA SOT-223-4
Tok - Supply (Max) 20mA Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 400mA Nadzorne funkcije -