LM25007MM/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM25007MM/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM25007MM/NOPB
Številka dela LM25007MM/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31318 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) 37V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 42V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM25007MM/NOPB
LM25007MM/NOPBCT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop Up to 800kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Trenutni - izhod 500mA